דף עסק בפייסבוק

 


הרשתות החברתיות ובראשן פייסבוק השתלטו לחלוטין על תרבות הגלישה של כולנו. חבילה זאת מאפשר לכם ליהנות מעובדה זאת, להתקדם ולפרסם בקהילה רחבה הרבה יותר מאשר בעבר. דף עסק איכותי בפייסבוק הוא החלק המשלים של תכנית השיווק והקידום של האתר שלכם.

למה לבנות דף עסק בפייסבוק?

 • חשיפה לקהל רחב
  מיליוני גולשים והרבה יותר שעות גלישה שיותר ויותר גולשים מבלים באתרים החברתיים. יותר ויותר קשרים , פרסומים ומכירות מתרחשים ברשתות החברתיות.
 • חשיפה לקהל ממוקד
  דף עסק איכותי בפייסבוק מאפשר לכם כבעלי עסקים לשווק את העסק שלכם בפני קהל ממוקד. הגדרת קהל היעד , מיקומו, גילו , תחומי עניין יאפשרו לכם למצות את מלוא הפוטנציאל השיווקי של העסק שלכם.
 • להיות באותו הראש עם הלקוחות שלכם
  מה הלקוחות והגולשים אוהבים, מה משך את תשומת הלב שלהם ומה עובד. וחשוב לא פחות, עבור בעלי העסקים, מה לא עובד. אתם בגובה העיניים עם הלקוחות שלכם ואתם מקבלים משוב מיידי.
  המלצה מחבר או מבן משפחה היא ההמלצה החזקה ביותר- לטוב ולרע! הכוח של מילה ידוע , בעולם הרשתות החברתיות הפן האישי והעסקי מתערבבים. בעזרת מומחי השיווק שלנו, אתם תוכלו לנצל את היתרונות הרבים של הרשתות החברתיות.
 • אפשרויות ויכולות הפצה ללא תשלום
  העבודה המושקעת של מומחי הפיתוח והשיווק שלנו תבוא לידי ביטוי בדף העסק שלכם בפייסבוק. רעיונות מקוריים, חדשנות וטכנולוגיות חדשות יתנו לכם אפשרויות לא מוגבלות להפצה, שיווק ופרסום העסק שלכם בעולם הרשתות החברתיות.
 • אין ספור יתרונות נוספים: קידום ידידותי למנועי חיפוש, תקשורת ישירה, אפקטיביות של מוצרים ומסעות פרסום ועוד…

את דף העסק שלכם תפקידו רק בידי מומחי שיווק ופיתוח!

אנחנו נשקיע יותר, בשביל שלכם יהיה דף עסק מקורי ומותאם לחזון העסק שלכם.
צרו עמנו קשר בטלפון או באמצעות טופס יצירת קשר כבר עכשיו!

צור קשר

השם שלך (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך

תכנית קידום עוד היום!

072-2509393

המומחים שלנו ממתינים לשיחה שלכם
קבלו את תכנית השיווק שלכם, היום!

שותפים מוסמכים

google adwords certified partner