אחסון אתרים

 

ינו
24

0


אם אתם מחפשים שליטה ויכולות של אחסון בשרת ייעודי , במחיר של אחסון שיתופי – חבילת אחסון בשרת וירטואלי יכולה להיות הפתרון המושלם בשבילכם. ריכזנו עבורכם את היתרונות באחסון בשרת וירטואלי לשתי קטגוריות. היתרונות שיש לאחסון ב VPS על פני אחסון בשרת ייעודי, והיתרונות על פני אחסון בשרת שיתופי. יתרונות על פני שרת ייעודי: זמינות קבלו את כל המשאבים הזמינים הקיימים כאשר אתם זקוקים להם. עלויות כל הפונקציונליות שיש לאחסון בשרת ייעודי להציע, בעלויות נמוכות בהרבה גיבוי ניהול גיבויים פשוט ונוח באמצעות ממשק ניהול ידידותי שדרוג אפשר לשדרג בקלות את יכולת השרת הוירטואלי, באופן מידי גמישות שפרו את הביצועים ואת היכולת של השרת הוירטואלי שלכם ככל שהעסק שלכם גדל, מעבר פשוט למערכות וביצועים טובים יותר. יתרונות על פני אחסון בשרת שיתופי: אבטחה הקבצים שלכם מוגנים ואינם חשופים בפני משתמשים נוספים. הקבצים שלכם מקבלים את מלוא הפרטיות והאבטחה. שליטה קבלו גישה כמנהל, או גישת מערכת לשליטה התאמה של קבצי ההגדרות בשרת הוירטואלי שלכם, התקינו יישומים ואפליקציות ואפילו התאימו מערכת הפעלה. נבדלות אתם מבודדים לחלוטין מפני משתמשים אחרים או פעולות המבוצעות בשרת. משתמשים נוספים לא יכולים להשפיע על הביצועים והיכולות של השרת הוירטואלי שלכם. ביצועים המשאבים שרכשתם , הם בדיוק המשאבים שאתם תקבלו. ביצועי השרת הוירטואלי שלכם לא יושפעו מפעולות בשרת.
להמשך קריאה

ינו
24

0


בחירת ספק אחסון היא החלטה לא קלה בכלל, ובחירת שרת אחסון ייעודי היא עוד יותר מורכבת. לכן ריכזנו עבורכם את הנקודות העיקריות והחשובות בדרך לקבל ההחלטה הנכונה. תחילת תהליך הבחירה: השלב הראשון בתהליך בחירת שרת ייעודי כולל הגדרת הצרכים, עלויות וספק אחסון. עליכם להתחשב בשלושה רכיבים במהלך הבחירה: 1. דרישות העסק 2. דרישות ויכולות השרת הייעודי. 3. תקציב לשרת הייעודי. דרישות העסק עליכם להתחשב מגוון מאפיינים: כמות מבקרים באתר, זמן השהייה של הגולשים באתר, האם לאחסון האתרים שלכם על גבי שרת ייעודי זאת משימה הכרחית להתפתחות העסק, ועוד… מספר נקודות חשובות שעליכם לקחת לתשומת הלב כאשר אתם בוחרים ספק אחסון לשרת ייעודי: 1. גיבויים ושחזור נתונים 2. אבטחה, חומת אש (firewall), אנטי ספאם, אנטי וירוסים ופתרונות האבטחה הכוללים לשרת הייעודי. 3. תעודות SSL לאתרי מסחר אלקטרוני, וגישה לשרת הייעודי דרך VPN. 4. זמינות שרת. 5. דרישות וסטנדרטים עסקיים אל מול ספק האחסון. 6. שירותי ניהול השרת הייעודי. 7. מיקום גאוגרפי של השרת הייעודי וחוקים או דרישות חוקיות. דרישות ויכולות השרת הייעודי. 1. ניהול שרת ייעודי 2. מערכת הפעלה 3. השרת הייעודי 4. אפליקציות ומסד נתונים 5. ביצועים ומהירות שרת 6. רוחב פס ונפח תעבורה 7. חוות השרתים 8. שדרוג יכולות ומערכות שרת תקציב האחסון אלה העמלות והתשלומים הנפוצים הקשורים לשירותי אחסון בשרת ייעודי: 1. תשלום חודשי לאחסון בשרת הייעודי 2. התקנת השרת הייעודי 3. ניהול שרת ייעודי 4. עלויות רוחב פס ותעבורה 5. רישיונות למערכות הפעלה ותכנות 6. שדרוגים 7. טיפול בתקלות
להמשך קריאה

ספט
19

0


איך בוחרים את חברת האחסון נכונה או את שרת האחסון הנכון, כשיש כל כך הרבה אפשרויות בחירה? לא ממהרים! עושים היכרות בסיסית עם עולם האחסון סקר שוק קצר – בדיקה ראשונית של מחירים וחבילות אחסון חשוב להבין! מה מציעים לכם ואילו שירותי אחסון אתם צריכים באמת. אם אתם קוראים שורות אלה , אתם במקום הנכון – באתר Web-Seo תוכלו ללמוד מה ההבדלים בין השרתים השונים.
להמשך קריאה