שיווק באינטרנט

 


העסק שלך הוא המטרה!

היתרון הגדול ביותר של רשת האינטרנט היא העובדה שהרשת היא ארץ אפשרויות לא מוגבלת. אדם המעוניין לפתוח עסק מקוון חדש, או לשדרג (גם בשירות וגם בקידום) את האתר הקיים שלו יכול להתחרות גם בתאגידים, חברות גדולות, וחנויות או אתרים קיימים מזה זמן רב.

איך?

  • בניית אתר ידידותי למשתמש, אסתטי ובנוי היטב.
  • תכנית שיווק איכותית לעסק שלך.
  • סיפוק שירות ומוצרים איכותיים- הלקוח הגיעה לאתר וביצע רכישה- עכשיו הוא צריך להפוך ללקוח קבוע.
  • קביעת יעדים לתכנית השיווק.

מומחי השיווק של web-seo יתאימו לכם את תכנית השיווק המתאימה ביותר לאתר שלכם. בחירת אפיק הפרסום הנכון לשיווק האתר שלכם ברשת האינטרנט הוא המפתח להצלחת העסק שלכם בעולם העסקי המקוון.

שירותי השיווק שאנחנו מציעים לכם:

קידום אתרים אורגני

התאמה של האתר ודפיו לקריאה על ידי גולשים ובוטים של מנועי החיפוש. אין סוד לקידום אורגני איכותי, ככל שהאתר שלכם יספק לגולשים חווית גלישה טובה יותר כך יקודם האתר במנועי החיפוש. קידום אורגני כולל מגוון שלבים לביצוע קידום איכותי. רוצים ללמוד עוד על קידום אורגני ? לחצו כאן.

תוכניות שותפים

האמצעי היעיל ביותר להגדלת היקף הפעילות ונפת גלישה באתר. היתרון הגדול של תוכניות שותפים היא העובדה שמשלמים אך ורק על תוצאות בפועל. קהילת שותפים המחכים לעבוד לקידום ולמכירת המוצרים שלכם.
רוצים ללמוד עוד בנושא תוכניות שותפים?לחצו כאן.

קידום ממומן, פרסום באינטרנט

יצירת מסעות פרסום ממומנים לקבלת חשיפה מרובה ברשת באמצעות מודעות קבועות בהתאמה למילות חיפוש, נישה או נושא האתר.ניתן ליצור מסעות פרסום בגוגל או בפייסבוק. המודעות מפורסמות במגוון אתרי השותפים באינדקס גוגל, או בדפי הפייסבוק. התשלום מבוצע בפועל עבור כניסות של גולשים למודעה והכוונה מחדש לדף האתר שלכם. רוצים ללמוד עוד על קידום ממומן? לחצו כאן.

שיווק ברשתות החברתיות

רשתות חברתיות תופסות מקום מרכזי בחיינו. חלק ניכר מזמן הגלישה של משתמשים שונים מושקע בשהייה ברשתות החברתיות כמו פייסבוק וטוויטר. עסקים רבים כבר השכילו ופרסמו דפי עסק, מודעות, קישורים ועוד הרבה. רוצים ללמוד עוד על קידום אתרים במדיה החברתית ?לחצו כאן.

שיווק במכשירים החכמים

יותר ויותר מכשירים חכמים אשר מציפים את השוק אפשרו לקהל רחב יותר להיות נגיש לעולם האינטרנט. טכנולוגיות מתקדמות, קישוריות לרשתות החברתיות, וכל יישומי הרשת במכשיר אחד. ניצול יעיל של המכשירים החכמים לתכנית שיווק ייחודית ישדרג את העסק שלכם ?לחצו כאן.


מיתוג באינטרנט

יצירת קישור איכותי בין המוצרים שלכם, לעסק שלכם באמצעות מיתוג העסק, האתר, השם והלוגו שלכם. מיתוג איכותי של העסק שלכם יעצב תדמית חזקה עבור העסק שלכם ברשת האינטרנט. הגדילו את החשיפה והיקף הלקוחות שלכם באמצעות תהליכי מיתוג איכותיים ברשת האינטרנט .לחצו כאן.

אנחנו נשקיע יותר בהתאמת תכנית השיווק האיכותיות והמתאימה ביותר לעסק שלכם. כדי שנוכל להתחיל את שיווק האתר שלכם ברשת האינטרנט כבר היום צרו עמנו קשר בטלפון או באמצעות טופס יצירת קשר.

צור קשר

השם שלך (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך

תכנית קידום עוד היום!

072-2509393

המומחים שלנו ממתינים לשיחה שלכם
קבלו את תכנית השיווק שלכם, היום!

שותפים מוסמכים

google adwords certified partner