פרסום באינטרנט

 


פרסום ממומן באינטרנט הוא צורת שיווק מודרנית של אתרים ובעלי עסקים. שני הענקים גולג ופייסבוק מאפשרים לנו לפרסם מודעות ממומנות להצגה במיקומים שונים בדפי האתרים הללו. קידום אתרים בגוגל, ובפייסבוק באמצעות מסעות פרסום הוא אחד מהכלים החזקים ביותר והמהירים ביותר לקידום האתר שלכם ברשת האינטרנט. כאשר אנחנו עומדים בפני שאלה, קניית מוצר, שכירת שירות, או כל טיפול בבעיה שהתעוררה אצלנו אנחנו פונים לרשת האינטרנט. ואם פונים לאינטרנט בחיפוש אחר מענה , אתם, אנחנו ורוב משתמשי הרשת יפנו למנוע החיפוש של גוגל.
גוגל , שהבינו כי הם יכולים לנצל את הרצון שלנו לפרסם, לשווק ולהיות רלוונטיים באינטרנט אפשרו זאת לכל המשתמשים באמצעות גוגל אדוורדרס- google adwords.
גוגל אדוורדס מאפשר לבעלי עסקים לפרסם את העסק שלהם במקום הרלוונטי ביותר! באמצעות פרסום מודעות ממומנות , כלומר בתשלום, לפי תחום העסק ומילות מפתח נבחרות.
גוגל אדוורדס בידיים של מומחה קידום איכותי הוא כלי חזק ואיכותי מאוד לקידום העסק שלכם, ולהגדלת נפח הגלישה באתר שלכם.

היתרונות שבמסע פרסום ממומן בגוגל:

 • מיידי – מסע הפרסום שלכם יכול להתחיל ולעבוד לטובת העסק שלכם כבר היום. הגדרת מסע פרסום כלליות, מילות מפתח ומודעות ומסע הפרסום שלכם יופיע בחיפושים הרלוונטיים של מילות החיפוש, במודעות הרלוונטיות כבר מהיום.
 • תשלום עבור הקלקה בלבד – אתם משלמים אך ורק עבור הקלקה על המודעה שלכם, וכל הקלקה משמעה עוד מבקר שהגיע לאתר שלכם, לאחר שחיפש את מה שאתם מציעים. עוד מבקר שחיפש את שראה במודעה הוא עוד לקוח עתידי.
 • יעיל מאוד לטווח הקצר – מסע פרסום ממומן בגוגל מיידי, ולכן אין צורך להמתין חודשים רבים עד שיגיעו גולשים לאתר ממנוע החיפוש. מומחי הקידום שלנו יכולים למקם את המודעות שלכם כבר מהיום הראשון במקומות הראשונים!
 • שלמו בדיוק כמה שאתם רוצים – אתם קבועים את המחיר המדויק שאתם רוצים להשקיע בכל יום, ובכל קליק על מודעה. אנחנו נעזור לכם לקבוע כמה כל כניסה של גולש לאתר שווה לכם, וכמה אתם משלמים על כל כניסה.
 • כלי אופטימיזציה למסע הפרסום שלכם – גוגל אדוורדס מציעים מגוון כלי אופטימיזציה לייעול מסעות הפרסום שלכם, קהל יעד, שעות אפקטיביות, חיפושים נפוצים וכלי לניתוח מודעות מוצלחות. כל אלה ועוד הרבה מאפיינים מתקדמים בידיים של מומחי הקידום שלנו ישפרו וייעלו את מסע הפרסום שלכם חודש אחרי חודש.

איפה ממוקמת מודעת פרסום ממומן של גוגל?

{תמונה גם חיפוש, וגם באתר}

ליווי צמוד של מומחי הקידום של web-seo

חשוב כי תכירו את ההבדל בין קידום אורגני בגוגל לקידום ממומן בגוגל. מודעות מסע הפרסום שלכם יכולות להיות מוצגות בדפי תוצאות החיפוש או באתרי שותפים של גוגל.
אנחנו ממליצים בחום כי לפני בחירת חברה שתנהל עבורכם את מסע הקידום הממומן תמשיכו ותעמיקו בנושא היתרונות והמאפיינים של מסע פרסום ממומן.
אנחנו נלווה אתכם משלב הלמידה , ועד לניהול מסע הפרסום שלכם על ידי מומחי הקידום המשקיעים והטובים ביותר.
אנחנו ב web-seo עובדים בשקיפות מלאה עם כלל לקוחות הקידום שלנו, עם מערכת דוחות חודשית מעמיקה והכי חשובה העובדה כי אנחנו מחויבים להצלחת מסע הפרסום שלכם, הרי ההצלחה שלכם זאת ההצלחה שלנו!
כדי שמומחי הקידום שלנו יחלו או ישפרו את מסע הפרסום הממומן שלכם בגוגל כבר עכשיו צרו עמנו קשר בטלפון או באמצעות טופס יצירת קשר.

התאמה מלאה לצרכים שלכם

אנחנו מציעים ומתאימים את צורת השיווק הטובה ביותר עבור אתר העסק שלכם, ממגוון שיטות ומאפיינים של מסעות הפרסום הממומנים.
אתר של בעל מלאכה, היום עדיין הרבה יותר רלוונטי במנועה החיפוש מאשר ברשת החברתית , למרות השימוש העולה ברשתות החברתיות.
מומחי הקידום שלנו יבחרו את האפיקים והמאפיינים הנכונים של מסע הפרסום הממומן שלכם:

 • שיווק ברשתות החברתיות
  ככל שהרשתות החברתיות תופסות חלק ניכר יותר מחיי היום יום שלנו, כך גם הופכים מסעות הפרסום הממומנים לאפקטיביים הרבה יותר. יש המון אפשרויות, יכולות ויתרונות לקידום ממומן ברשתות החברתיות ואנחנו הכתובת הנכונה לקידום העסק שלכם ברשתות החברתיות השונות. כדי ללמוד עוד על קידום ברשתות החברתיות לחצו כאן.
 • שיווק במכשירים חכמים
  המכשירים החכמים השונים, סמארטפונים, אייפונים ועוד רבים כבשו את חיינו. המכשירים הללו משמשים אותנו בכדי לתקשר בצורות הטובות והישנות אך גם בעיקר באמצעות רשת האינטרנט. המכשירים הללו מאפשרים שלל אפשרויות שיווק, קידום ופרסום שלא היו קיימות עד היום. שימוש נכון, בשיטות הפרסום הנכונות יביא לאתר שלכם נפח תנועה גדל, ומתחדש של גולשים רבים. אם אתם רוצים ללמוד עוד על שיווק במכשירים החכמים לחצו כאן.
 • תשלום לפי הקלקה – PPC
  שלמו אך ורק עבור גולש שהגיע לאתר שלכם. מומחי הקידום שלנו יכולים להתאים עבורכם את השיטה הזאת, אך חשוב שאתם תכירו מה זה PPC? שימושים נוספים של שיטת PPC, מי מספק שירותי PPC, מה חשוב לדעת? , כדי ללמוד עוד על שיטת התשלום לפי הקלקה לחצו כאן.
 • תשלום לפי פעולה – CPA
  קבעו בדיוק מה הפעולה שהגולש מבצע ואתם משלמים עבורה. מומחי הקידום שלנו יתאימו לאתר שלכם את השיטה לפי מאפייני האתר שלכם אך אתם חייבים לדעת מה היתרונות של CPA, מה ההבדל בין CPA לבין CPL, מי במרכז מסע הפרסום? מה הפעולה שעל הגולש לעשות בכל שיטת תשלום?
  כדי ללמוד עוד על שיטת התשלום לפי פעולה לחצו כאן.
 • תשלום לפי חשיפה – CPM או CPI
  שלמו עבור הופעות של מודעות שלכם. לשיטה זאת יתרונות וחסרונות והיא מתאימה רק במקרים מסוימים. התאמה של שיטת פרסום עבור המודעות שלכם מתבצעת רק על ידי מומחי קידום מקצועיים. אתם מוזמנים ללמוד עוד על שיטה זאת כאן.
 • שיווק במדיה המובילה
  האתרים המובילים בארץ מובילים לא רק בתוכן אלה גם בנפח גלישה. רעיונות מקוריים, המלצות, מוצרים, הצלחות הם מומחי הקידום שלנו.

קידום אתרים בגוגל במיוחד מסעות פרסום ממומנים הוא כלי חזק למקרים בהם למרות שיש לכם אתר בנוי לתפארת הלקוחות פשוט לא מצליחים להגיע אליכם.

למי ניהול מסע פרסום ממומן בגוגל מתאים?

אתרים המציעים מוצר או שירות מיידי לגולש – כמו בעלי מלאכה, עסקים חופשיים, או מוצרים מתחום מסוים.
אתרים חדשים שעלו לאינטרנט- לוקח זמן עד שקידום אורגני מתחיל להשפיע על מיקום האתר שלכם במנועי חיפוש. כדי להביא לקוחות כבר היום לאתר שלכם מסעות פרסום ממומנים בגוגל הם כלי מצוין.
אתרים ללא תוכן מקצועי או שיווקי או אתרים אשר בנויים בצורה שאינה ידידותית למנועי החיפוש.
אתרים של בעלי עסקים בעלי תחרות מאתרים ותיקים, או אתרים ידועים אשר קשה מאוד להתחרות עמם בקידום אורגני.

ללמוד עוד

כדי ללמוד עוד על מסעות הפרסום הממומנים בגוגל, על היתרונות, החסרונות והמאפיינים הרבים שיש למערכת זאת פשוט בחרו בנושא בו אתם מעוניינים ללמוד עוד:

 • איך נראית מודעת פרסום?
 • איפה מתפרסמות המודעות?
 • איך בוחרים מילות מפתח?
 • כמה זה עולה?
 • מה זה הצעות מחיר?
 • מה זה אומר איכות מודעה?

מסע הפרסום שלכם

פרסום ממומן באינטרנט התקדם והתפתח רבות בשנים האחרונות. פרסומות הפכו מצד אחד למתקדמות הרבה יותר, חסויות, מתחכמות ואיכותיות יותר , ומצד שני, מסעות הפרסום הממומנים והמודעות הרגילות של גוגל פשוט עובדים, ועובדים טוב מתמיד.
את עבודת הבנייה, הניהול והאופטימיזציה של מסעות פרסום אלה יש לבצע על ידי מומחי קידום מקצועיים בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר.
אנחנו ב web-seo משתמשים בניסיון שלנו בניהול מסעות פרסום שונים למגוון רחב של לקוחות בכדי שאתם תוכלו להרוויח יותר. אנחנו נשקיע יותר, ונרצה יותר את ההצלחה שלכם!

למסע הפרסום הממומן שאתם באמת צריכים, בידיים של מומחי הקידום שלנו,צרו קשר כבר עכשיו בטלפון או באמצעות טופס יצירת קשר.

צור קשר

השם שלך (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך

תכנית קידום עוד היום!

072-2509393

המומחים שלנו ממתינים לשיחה שלכם
קבלו את תכנית השיווק שלכם, היום!

שותפים מוסמכים

google adwords certified partner