איסוף מידע

 


אנחנו ב web-seo יודעים היטב כי ידיעת הצרכים של הלקוחות שלנו זה המפתח לבניית האתר האיכותי שהלקוח תמיד דמיין.
כאשר בונים בית צריך תכניות ושרטוטים, וכאשר מכינים עוגה צריך את המרכיבים ואת המתכון. אותם החוקים תקפים גם בעולם האינטרנט. אנחנו מבינים כי איסוף מידע הוא השלב הראשון בכל בניית אתר, גם אם בונים אתר חדש, וגם אם מעוניינים לשפר ביצועי אתר קיים. איסוף המידע הוא לא רק השלב הראשון אלה השלב המכריע ביותר בבניית האתר. בשביל להצליח בבניית עסק צריך להשקיע ביסודות . היסודות של האתר שלכם זה קודם כל הבנה מי אתם, ומה הולכת להיות הסביבה העתידית של העסק שלכם.
שלב איסוף המידע הוא שלב המתחלק לשלושה שלבים:

{עדיפות בתרשים}

כל אחד משלבי איסוף המידע גם הוא מחולק לתתי שלבים, ובכל שלב מתרכזים בנושאים שונים בכדי להקיף באופן מלא את העסק שלכם והסביבה המקוונת, ובכדי לבנות תמונת מצב אמתית עוד לפני שהתחלנו להתעסק עם קוד, תכנות או עיצוב.
המפתחים שלנו, בעלי ניסיון רב בניהול פרויקטים, תכנון אתרים, ובמיוחד בפיתוח ויצירה של אתרים.
אנחנו ב web-seo מבינים כי תקשורת טובה בין לקוח למפתח היא מכרעת בבניית אתר, ולכן צוות המפתחים המקצועי שלנו בוודאי יבנה אתר שישקף בצורה הטובה ביותר את הרצונות והצרכים שלכם.

אנחנו ב web-seo מוכנים לענות על כל השאלות שלכם, וצוות הפיתוח שלנו ממתין לכם בשביל להתחיל ולעבוד על האתר שלכם.
צרו עמנו קשר כבר עכשיו!
מידע ומחקר אתר:

השלב הראשון בקידום אתרים איכותי, ובאיסוף המידע הוא שלב איסוף מידע ומחקר אתר. המטרה של שלב זה באיסוף המידע היא כדי שאנחנו נוכל להבין יותר טוב מה אתם כלקוחותינו רוצים. אנחנו נשב אתכם פנים אל פנים, נלמד את העסק שלכם, היתרונות של העסק שלכם. ככל שאנחנו נבין טוב יותר מה המטרות שלכם ושל האתר שלכם כך נוכל להתאים עבורכם תכנית טובה יותר.
במהלך איסוף ומחקר אתר שאנחנו נבצע אתכם אנחנו נאסוף את המידע והדרישות שנצטרך בשביל לבנות לכם את האתר שהכי מתאים לכם.

כדי ללמוד עוד על איסוף מידע ומחקר אתר לחצו כאן.


חקר שוק ותחרות:

ביצוע חקר שוק ותחרות עסקית הוא השלב השני באיסוף המידע שצוות המפתחים שלנו מבצע. כמו בכל שוק עסקי, גם בעולם האינטרנט פועלים עסקים ואתרים רבים ומגוונים. חקר שוק ותחרות עסקית יאפשר לנו לבצע פילוח של כל הסובב את העסק שלכם, לסמן את הנקודות הקריטיות, כמו מתחרים עסקיים ראשיים, ומצד שני לא נתעלם מאתרי נישה שיעזרו לקדם את האתר שלכם בעתיד.
צוות המפתחים שלנו יבצע סקר שוק ותחרות עסקית בצורה האיכותית ביותר, בכדי להבין מול מה העסק שלכם עוד להתחרות. גם בניית האתר וגם תכנית הקידום שלכם תלויה בסקר השוק שהמומחים שלנו יבצעו .
כדי ללמוד עוד על חקר שוק ותחרות לחצו כאן.


מחקר מילות מפתח:

מציעת מילות המפתח שיתאימו לתוכן אתר העסק שלכם, ולתכנית הקידום של האתר שלכם חשיבות מכרעת , כבר מתחילת תהליך בניית האתר שלכם. כל עולם האינטרנט, מנועי החיפוש והגולשים עובדים לפי מילות מפתח. אם זה המילים שגולש מכניס למנוע החיפוש, אם אלה התוצאות שמוצגות באופן מיידי (בתשלום ולא בתשלום) ואם זה התוכן באתר שלכם, הכל מסתמך על מילות המפתח. כל בניית האתר יכולה לרדת לטמיון עקב בחירת מילות מפתח לא מתאימות לעסק. ולכן , צוות הפיתוח שלנו ישקיע כל כך הרבה בביצוע מחקר מילות מפתח איכותי, בשביל למצוא את המינוח והמושגים הנכונים שיביאו גולשים לאתר שלכם.

כדי ללמוד עוד על מחקר מילות מפתח לחצו כאן.


למה איסוף מידע כל כך חושב לבניית האתר שלכם?

לפני שצוות המפתחים שלנו תוקף את המשימה, חשוב לעצור, ולהבין למה כל כך חשוב לנו לבצע איסוף מידע איכותי:

  • תכלית:
  • התכלית של אתר היא ליצור תנועה מכוונת של גולשים לאתר שלכם, גולשים שיודעים בדיוק מה הם רוצים אשר יבצעו פעולה או רכישה באתר שלכם.

  • מטרות:
  • מה אתם רוצים להשיג בבניית האתר? המטרות הנפוצות הן יצירת רווח או שיתוף מידע.

  • לקוחות עתידיים:
  • מי הגולש שאתם רוצים למשוך לאתר. ידיעת הגיל, המין, או תחומי העניין של גולשים יעזרו ביצירת האתר המתאים לביצוע המשימה.

  • תוכן:
  • איזה תוכן הגולשים יחפשו באתר שלכם. האם הם מחפשים מידע מסוים, מוצר או שירות, הזמנת מוצרים מקוונת?אם יש לכם שאלות נוספות או שאתם מעוניינים להתחיל באיסוף מידע עם צוות הפיתוח המקצועי שלנו. אנחנו ממתינים לכם.

צרו קשר בטלפון או באמצעות טופס יצירת קשר כבר עכשיו!

צור קשר

השם שלך (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך (חובה)

נושא

ההודעה שלך

תכנית קידום עוד היום!

072-2509393

המומחים שלנו ממתינים לשיחה שלכם
קבלו את תכנית השיווק שלכם, היום!

שותפים מוסמכים

google adwords certified partner