תוכניות שותפים

 


תכנית שותפים היא האמצעי היעיל ביותר והמהיר ביותר להגדלת היקף הפעילות והמכירות באתר שלך בצורה ניכרת מבין כל תכניות השיווק הקיימות כיום ברשת האינטרנט.
תכנית השותפים שלנו כמו כל תכניות השותפים מבוססת על עקרון האינטרסים המשותפים של בעלי עסקים והשותפים שלהם לייעל את ביצועי האתרים שבבעלותם.
היתרון המשמעותי ביותר של תכנית השותפים כצורת שיווק היא העובדה שמשלמים רק עבור תוצאות בפועל: כניסות, לקוחות חדשים או רכישות המבוצעות אצלכם באתר.

איך זה עובד?

{ציור של מסלול גולש}

היתרונות של תכנית שותפים:

 • שותפים שרוצים לפרסם את המוצרים והשירותים שלכם.

הרעיון של תכנית השותפים פשוט. שיתוף האינטרסים של בעלי עסקים ומפרסמים כדי להפיק את המקסימום מכל אתר. העובדה כי השותפים מרוויחים עמלות על כל ביצוע פעולה מעודדת אותם לפרסם את העסק שלכם במקומות רלוונטיים יותר, ולהגדיל את היקף ההמרות או הפעולות באתר שלכם!

 • מגוון רחב של אתרי תוכן ונישה איכותיים.

אתם בוחרים את השותפים הרלוונטיים ביותר לקידום אתר העסק שלכם, וזוכים לפרסם את השירותים שלכם במקומות הרלוונטיים ביותר עבורכם. כאשר אתם מצטרפים לתכנית השותפים שלנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מצטרפים לתכנית איכותית , אשר ממיינת כל עסק ועסק ליצירת קהילת שותפים מקצועית , איכותית והרווחית ביותר עבור השותפים בה.

 • אתם בוחרים מה הפעולה עבורה אתם משלמים.

בחרו בדיוק עבור איזו פעולה אתם רוצים להעביר עמלה לשותפים שלכם: הפנייה לאתר, רישום לאתר שלכם, ביצוע רכישה , זמן שהיה באתר ועוד…

 • אתם בוחרים מה גובה העמלה שתועבר לשותף.

שלמו עמלות בגובה שקבעתם מראש, רק כאשר המבקר המופנה לאתר שלכם ביצע את הפעולה שרציתם שיבצע. אתם בוחרים את אחוזי ההמרה עבור כל עסקה מבוצעת, ובכך מנהלים טוב יותר את ההשקעה שלכם אל מול הרווחים מכל המרה.

 • קביעת תכניות שונות לשותפים שונים.

שותף ייחודי אנחנו נבצע התאמה מלאה של מסעות פרסום שונים, אפשרויות מתקדמות, ערוצי תוכן שונים, באנרים, מחירי עמלות ועוד….
האפשרויות המתקדמות של תכנית השותפים מאפשרת לכם כבעלי עסקים לשלוט טוב יותר בתכנית השותפים שלכם ולהרוויח יותר.

 • אוטומציה מלאה

לאחר הגדרת מסע פרסום בתכנית השותפים, כל התהליך מבוצע באופן אוטומטי לחלוטין וללא צורך בהתעסקות, התערבות או תשומת לב מיותרת. התרווחו ועקבו אחרי ביצועי תכנית השותפים שלכם.

 • צריכים לבצע התאמות, שינויים?

בדיוק בשביל זה אנחנו כאן! צוות web-seo יבצע ניתוח ומעקב אחר ביצועי תכנית השותפים ומסעות הפרסום שלכם. ייחס אישי לכל בעל עסק יאפשר לכם ליהנות מתכנית שותפים איכותית, התאמה אישית, ותמיכה לאורך כל הדרך.

מעוניינים להצטרף לתכנית השותפים שלנו כבעל עסק או כשותף?

לקבל מידע נוסף אודות תכנית השותפים , וההצעות הטובות ביותר שאנחנו יכולים לתת צרו עמנו קשר בטלפון או באמצעות טופס יצירת הקשר.

היתרונות של תכנית השותפים שלנו:

 • שקיפות ואמינות מלאה בין השותפים, בעלי העסקים ומנהלי המערכת– כל פרטי מסע הפרסום, ביצועים , עמלות מועברות חשופים לבעל העסק ולשותף באופן מלא.
 • מעקב אחר תנועות גולשים– המפתח לתכנית שותפים איכותית הוא מעקב אחרי כל גולש המגיע לאתר העסק, במיוחד אחר גולשים מופנים מאתרי השותפים. אנחנו מציעים את כלי המעקב הטובים ביותר אחרי תנועות גולשים כדי להבטיח מאה אחוז אמינות בביצועי תכנית השותפים.
 • סטטיסטיקה מדויקת בו בזמן– on time!!! שינויים שבוצעו, עסקאות, גולשים, סטטוסים, ביצועים, העברות והמרות. מגוון דוחות מדויקים לסקירה , ניתוח והתאמה של מסעות הפרסום שלכם.
 • קידום אורגני , SEO– תכנית השותפים שלנו מאפשרת בניית קישורים איכותית לאתר העסק שלכם ממגוון רחב של אתרי שותפים. קישורים הבאים לידי ביטוי לא רק בקישור link רגיל, אלה גם מביאים תנועת גולשים לאתר שלכם מזוהה על ידי מנועי החיפוש ומביאה לדירוג טוב יותר במנועי החיפוש. כדי ללמוד עוד על קישורים מתכנית שותפים והשפעתם על קידום אתרים לחצו { כאן }
 • שותפים נוספים – כל השותפים רואים את העסק שלכם במערכת ויכולים גם להצטרף אליכם למסע פרסום וגם למשוך שותפים נוספים.
 • עבור מה אתם משלמים– לפי חשיפה, עבור הקלה, עבור הפנייה, עבור מכירה, זמן שהיה, רישום טופס, רישום לניוזלטר, רישום לאתר. אתם קובעים בדיוק עבור מה אתם מעבירים עמלה.
 • התאמה מלא של כל מסע פרסום
  1. עמלות ייחודיות עבור כל תכנית פרסום. את גובה העלות ניתן לקבוע לפי איכות אתר השותף, איכות המודעות ומיקומן באתר, תנועת גולשים ועוד…
  2. זמן חיים של עוגיות- cookies. כמה זמן גולש נשאר "מבקר מופנה" של השותף שלכם, מי השותף שאליו מועברות העמלות כאשר שני שותפים אחראים תרמו לביצוע פעולה.
  3. התאמה של מודעות, באנרים, וקישורים לכל שותף, לפי מסע הפרסום שלכם ולפי אתר העסק שלכם.
 • שמירה על פרופיל נמוך– בניגוד לפרסום בתשלום או מסעות פרסום במנועי החיפוש תכנית השותפים שלנו שומרת על פרופיל נמוך, וגולש לא יבין לרוב כי מדובר בפרסומות.
 • התממשקות מערכת – שילוב מלא של תכנית השותפים עם מערכות החיוב ומערכות המסחר האלקטרוניות מאפשרות לכם כבעלי עסקים לקבל תכנית שותפים איכותית אשר מריצה את מסעות הפרסום שלכם מהרגע שהגולש לחץ על הקישור באתר השותף ועד לתהליך הצ'ק אאוט.
 • תהליך הטמעה פשוט בתמיכה מלאה של צוות התמיכה שלנו – תהליך ההתקנה וההצטרפות לתכנית שלנו פשוט ונוח לשותפים ובעלי עסקים כאחד. גם במקרה ומתעוררות לכם בעיות צוות התמיכה שלנו יותר יהיה לצידכם לכל אורך הדרך.
 • תכנית השותפים שלנו היא תכנית איכותית להגדלת נפח גלישה, שיפור הביצועים והגדל כמות ההמרות באתר שלכם.

מעוניינים להצטרף לתכנית השותפים שלנו או שהתעוררו לכם שאלות נוספות , צרו עמנו קשר בטלפון או באמצעות טופס יצירת קשר ותוכלו להצטרך לתכנית השותפים שלנו עוד היום.